Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete újra minősítette iskolánkat!

Júliusban a Nyelviskolák Szakmai Egyesületének (NYESZE) szakemberei egy mindenre kiterjedő helyszíni szemle során vizsgálták meg a Bonus Nyelviskola működését. Az audit során a független szakértőkből álló inspektorok megállapították, hogy iskolánk mindenben megfelel a NYESZE által felállított rendkívül magas minőségi követelményeknek, így a Bonus Nyelviskola újabb négy évig viselheti a nagyon megtisztelő Minősített és Ajánlott Nyelviskola címet. Az ellenőrzés lezárultát követően iskolánk valamennyi, a felnőtt- és a nyelvi képzésben megszerezhető minőségi tanúsítvánnyal (intézmény akkreditáció, program akkreditáció, NYESZE minősítés, államilag elismert nyelvvizsga akkreditációk) rendelkezik, ami garancia minden nyelvtanuló számára, hogy a Bonus Nyelviskolában a legmagasabb szakmai színvonalú szolgáltatást kapja meg.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel