Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

A júniusi nyelvvizsgák már nem beszámíthatóak a felvételibe

Az ECL központ tájékoztatása szerint azok a vizsgázók, akik a júniusi államilag elismert nyelvvizsgán vesznek részt az eredményüket nem tudják majd érvényesíteni a felvételi eljárás során. "A 2011. május 31. után tett nyelvvizsgák - miután a nyelvvizsga-bizonyítványok kiadása 60 nap - már nem fogadhatóak el a 2011. évi általános felvételi eljárásban. A különböző nyelvvizsgaközpontok által kiadott igazolások a felvételi eljárás során nem igazolják a nyelvvizsga meglétét." - mondja ki a FELVI állásfoglalása az ügyben. Az ECL központ arról is tájékoztatta iskolánkat, hogy a felülvizsgálati kérelmeket (sikertelen nyelvvizsga esetén) jelenleg, a korábbi hírekkel ellentétben még díjmentesen lehet beadni a vizsgázóknak.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel