Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

A Bonus Nyelviskola minőségpolitikája

Felkerült honlapunkra és letölthető cégünk minőségpolitikája. A dokumentum bemutatja, hogy a Bonus Nyelviskola vezetésének célja a szakmai irányelveken nyugvó sikeres működés, valamint hallgatóink és partnereink igényeihez igazodó felnőttképzési szolgáltatások nyújtása. Iskolánk valamennyi dolgozója arra törekszik, hogy szakmailag a lehető legmagasabb szinten tegyen eleget a képzésben részt vevők, a munkáltatók és a megrendelők elvárásainak. Fontos számunkra, hogy a nyelvoktatás során olyan értékeket közvetítsünk, melyek a nyelvi kompetenciák fejlesztésén túlmenően a képzésben résztvevők személyiségére, jövőjére, a családra és a társadalmi környezetre is pozitív hatással van.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel