Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

A Bonus Nyelviskola is indult az év honlapja címért

A Bonus Nyelviskola honlapja az idei évben benevezett az "Év honlapja" versenyre oktatás kategóriában. A szakmai zsűri által kiosztott rangos elismerést olyan honlapok kaphatják meg, akik mind külalakilag, mind minőségileg kiemelkednek az átlagból és ezen felül innovatív, a témába vágó és könnyen kezelhető tartalommal bírnak. Az internetezők ezen kívül szavazhatnak is a beérkezett pályázatokra, melyek közül a legnépszerűbb oldal közönségdíjat kap. A www.bonusnyelviskola.hu weblap évek óta az egyik leglátogatottabb oktatási oldalnak számít az interneten és számos ingyenes és jól használható alkalmazással (interaktív szintfelmérő, nyelvi szókincsfejlesztő, tanfolyamkereső, nyelvvizsga kereső, stb.) rendelkezik melyek kiemelik a website-ot a nyelviskolák oldalai közül. Kérjük, hogy szavazatával támogassa oldalunkat a versenyben az alábbi linken!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel