Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

A 2016-os ECL nyelvvizsga időpontok

Megjelentek az államilag elismert ECL nyelvvizsgák jövő évi időpontjai. A vizsgázók az eddig megszokott módón évi öt alkalommal jelentkezhetnek a nagy népszerűségnek örvendő vizsgára. A Bonus Nyelviskola Budapest legnagyobb ECL vizsgahelye, ahol évente több ezren tesznek sikeres nyelvvizsgát. Iskolánkban a vizsgáztatás mellett természetesen felkészítés is folyik az ECL nyelvvizsgákra. Azon hallgatók, akik egy időben jelentkeznek az ECL vizsgára és a felkészítő tanfolyamunkra jelentős kedvezményt kapnak a tandíjból, így érdemes biztosra menni és jelentkezni a nyelvvizsgafelkészítő kurzusaink egyikére.
Minden információ az ECL nyelvvizsgákról

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel