Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

A 2012-es EURO nyelvvizsga időpontok

Az EURO Nyelvvizsgaközpont nyilvánosságra hozta és honlapunkon már el is érhető az államilag elismert EURO és EURO PRO nyelvvizsgák 2012-es beosztása. A jövő évben az EURO vizsgát választó hallgatók közép (B2)- és felsőfokon (C1) négy alkalommal, míg alapfokon (B1) egy alkalommal kísérelhetik meg letenni a vizsgát. Az államilag elismert üzleti nyelvvizsgát, az EURO PRO-t középszinten (B2) három alkalommal, míg alap (B1)- és felsőszinten (C1) egy alkalommal tehetik le az érdeklődők. A vizsgák díja egyelőre nem változott a korábbiakhoz képest. Az EURO nyelvvizsgákról honlapunkon teljes körű információ olvasható és mivel iskolánk akkreditált nyelvvizsgahelyként műkődik, így a vizsgáztatás és a jelentkezés is a Bonus Nyelviskolában van.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel