Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

100.000 Facebook rajongó a Bonus Nyelviskola oldalán!!!

A Bonus Nyelviskola a nyelvoktatási és nyelvvizsgáztatási piac szereplői közül elsőként lépte át a 100.000 rajongós álomhatárt a világ legnagyobb közösségi médiájában, a Facebook-on. Iskolánk oldala a brandek (márkák) versenyében a 20 legnagyobb magyar oldal között található, olyan cégek társaságában, mint a Nike, a Coca-Cola vagy a McDonalds. Magyarország legnagyobb nyelvoktatással foglalkozó Facebook oldalán a jövőben is a legfrissebb és legfontosabb nyelviskolai és nyelvvizsgáztatási hírek lesznek megtalálhatóak, kiegészülve a szórakoztató és közösségépítő tartalommal. Köszönjük rajongóinknak ezt a hihetetlenül sok lájkot!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel