Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Úgy is értem a spanyolt, hogy még sosem tanultam?

1970-01-01

Lista, figura, tarifa, turista, optimista, torta….és még sorolhatnánk. Akármilyen nyelvet is tanulunk, rengeteg olyan szóval találkozunk, amit magyarul is ugyanúgy mondunk. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy beszéljük is az adott nyelvet, de amikor belevágunk a nyelvtanulásba, érdemes belelapozni a szótárba, és rögtön észre fogjuk venni, máris mennyi szót ismerünk úgy, hogy még el sem kezdtük a tanulást.


Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel