Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Ingyenes informatikai képzések Miskolcon, Egerben és Ózdon

A Bonus Nyelviskola 2018 májusától kezdve ingyenes informatikai képzéseket indít Miskolcon, Ózdon és Egerben. A 35 órás IKER1 és IKER2 elnevezésű tanfolyamokat a GINOP 6.1.2-15 A Digitális szakadék csökkentése elnevezésű projekt keretében szervezi meg iskolánk. A jelentkezők számára semmilyen költséggel nem járó képzések elvégzése után a részt vevők alapszintű informatikai ismeretekhez jutnak, mely nagy előnyt jelent a mai rohanó, egyre inkább a digitalizáció felé haladó világunkban. Az informatikai képzés során megtanuljuk a számítógép, laptop, tablet vagy okostelefon alapvető funkcióit használni, interneten tájékozódni, rövid szövegeket szerkeszteni, elektronikus levelezést bonyolítani, közösségi médiát használni. A képzésekre az alábbi linken lehet jelentkezni vagy közvetlenül a miskolci és az egri nyelviskolánkban.

http://www.bonusnyelviskola.hu/ingyenes-informatikai-kepzes


Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel