Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Indul a jelentkezés a Diplomamentő II programra

2018-08-27 Minden érdeklődőt tájékoztatunk, hogy az OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság „DIPLOMAMENTŐ II.” programjának pályázati felhívása természetes személyek számára az OFA honlapján elérhető. A teljes pályázati folyamat bemutatására és a sikeres pályázás elősegítése érdekében a projektgazda készített egy „Gyakorlati útmutató a pályázat benyújtásához” dokumentumot, kérjük, a pályázat benyújtása előtt szíveskedjenek ezt átolvasni. A pályázati felület megnyitásának tervezett időpontja 2018. szeptember 3-a hétfő 14.00 óra. A Bonus Nyelviskola Baranya és Békés megyében szerzett jogosultságot a Diplomamentő programban történő tanfolyamok szervezésére. Iskolánk képzéseiről az alábbi linken találhatnak részletesebb információt, valamint itt tölthetnek ki előregisztrációs lapot: http://www.bonusnyelviskola.hu/diplomamento-iiKövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel