Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Diplomamentő II. program a Bonus Nyelviskolában

2018-08-17
Örömmel jelentjük be, hogy a Bonus Nyelviskola – Országos Nyelviskola Hálózat bekerült a Diplomamentő II. program képzői körébe. Iskolánk két megyében, Baranyában és Békésben indít a projekt keretein belül INGYENES angol, valamint német nyelvtanfolyamokat. A Diplomamentő II program célja, hogy az úgynevezett „beragadt diplomásoknak” segítséget nyújtson a nyelvvizsga megszerzésében, ezáltal pedig a diplomájuk átvételében, megszerzésében. Az ingyenes programra azok jelentkezhetnek, akik a nyelvvizsgájuk hiánya miatt nem szerezték meg eddig diplomájukat, de sikeres államvizsgával már rendelkeznek. Szintén fontos információ, hogy a képzéseken kizárólag olyan nyelvtanulók vehetnek részt, akik nem állnak hallgató jogviszonyban semmilyen felsőoktatási intézménnyel. A képzésekre az OFA oldalán lehet jelentkezni várhatóan augusztus végétől. Iskolánkban kiscsoportos (maximum 6 fő) illetve normál csoportos (7-14 fő) angol és német nyelvtanfolyamok indulnak szeptembertől Pécsen és Békéscsabán. A programról részletesebb információval és előzetes jelentkezési nyomtatványokkal hamarosan jelentkezünk.


Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel