Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

120 órás INGYENES angol és német nyelvtanfolyamok

2018-08-032018 őszétől INGYENES 120 órás angol és német nyelvtanfolyamokra jelentkezhetnek az érdeklődők a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum „VEKOP – 8.5.1-17-2017-00003 Speak Your Job” elnevezésű programjának keretében. A legfontosabb részvételi feltételek a 16 és 65 év közötti életkor, a budapesti vagy Pest Megyei lakcímkártya, a jelentkező nem rendelkezik felsőfokú végzettséggel, valamint nem vesz részt jelenleg más EU forrásból megvalósuló nyelvi képzésben. A program keretében a nyelvtanulók 11 helyszínen (a BKSZC tagintézményei) végezhetik el a kurzusokat. A jelenleg aktuális képzések pontos időbeosztása, kezdési dátuma és helyszíne elérhető az alábbi linken: https://bkszc.hu/kepzes_tipus/nyelvi_kepzesek/
A képzések során a BKSZC teljesítési a partnere a Bonus Nyelviskola. A képzésekre szintfelmérést követően, személyesen kell jelentkezni, az online előregisztráció nem garantálja a helyeket a csoportokban!

Bővebb információkért kérjük hívja a 0630/7897393-as telefonszámot, vagy küldjön emailt a nyelviskola@bonusnyelviskola.hu címre.


Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel