Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

10 ok, hogy 2018-ban elkezdj nyelvet tanulni

2018-01-04
A nyelvtanulás egyike a legnépszerűbb újévi fogadalmaknak. Hogy motivált maradhass az elkövetkezendő évben, összegyűjtöttük neked a legjobb érveket arra, hogy 2018-ban tényleg belevágj a nyelvtanulásba.
  1. Ennyire egyszerű még soha nem volt nyelvet tanulni. Rengeteg módja van annak, hogy a nyelvtanulás a napi rutinod része legyen. Nyelvtanfolyamok, magánórák, online programok, filmek. Ahelyett, hogy a mobilod nyomkodnád, használd ki a szabad perceidet, és tanulj nyelveket!
  2. A nyelvtanulás karbantartja az elmédet és fejleszti a memóriádat.
  3. Segít megcsípni az álom munkát. Nagyon nehéz kitűnni a tömegből, főleg pályakezdőként. Napjainkban a nyelvtudás alapfeltétele annak, hogy jó munkát találj.
  4. Elkerülheted a kínos szituációkat külföldön, ezáltal élvezetesebbé válik a nyaralásod.
  5. Nem kell többé magyar felirattal nézned a filmeket. Eredeti nyelven nézni a filmeket sokkal nagyobb élmény, mint a szinkronos változat. Ráadásul, azzal, hogy felirat nélkül nézed a filmeket, a nyelvtani szabályok bemagolása helyett szórakozva bővítheted nyelvtudásod.
  6. Az automatikus fordító programok nem túl pontosak, legyél te a saját fordító programod! A fordító programok folyamatosan fejlődnek, de nem fogják tudni átvenni az igazi nyelvtudás helyét az emberek közötti kommunikációban.
  7. Képes leszel lefordítani a lefordíthatatlan kifejezéseket. Kikeresheted a szótárban a szó jelentését, de az igazi érzelmi töltetét a szavaknak csak akkor fogod tudni, ha beszéled a nyelvet.
  8. Legyünk őszinték, beszélni egy idegen nyelven szexi.
  9. Bárhol megállod a helyed a világban. Megértetni magad, és beszélni egy új csoportjával az embereknek, a legszuperebb élmények egyike.
  10. A nyelvtanulás boldoggá tesz. Amikor új szavakat tanulsz, a jutalmazó központja aktivizálódik az agyadnak, ami ugyanazt váltja ki, mintha megennél egy tábla csokit.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel