Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Nyelvi képzések a munkaügyi központ támogatásával

A 2015-ös évben a Bonus Nyelviskola angol és német nyelvtanfolyamai felkerültek a Zala Megyei Munkaügyi Központ képzési jegyzékére, így lehetőségünk nyílt Zalaegerszegen, Keszthelyen és Nagykanizsán 406 órás, alapfokú nyelvvizsgára felkészítő nyelvi képzések indítására.
Az angol és német nyelvtanfolyamokat a Zala Megyei Munkaügyi Központ 100%-ban támogatja, így az a regisztrált munkanélküliek részére teljesen ingyenes. A képzésekről részletes tájékoztatót a Zala Megyei Munkaügyi Központban kapnak az érdeklődők.

ANGOL NYELVTANFOLYAM B1 szintig

A képzés célja, hogy a tanuló elsajátítsa az angol nyelvi kommunikáció küszöbszintű (KER B1) ismeretét, a New Total English tankönyv tananyaga segítségével.
KER-B1 szintű nyelvismerete lesz a következő készségekben : Alapvető gondolatok, érzések, hétköznapi, általános érdeklődésre számot tartó témák, tények szóban, valamint írásban történő megértésének, kifejezésének és értelmezésének képessége a társadalmi, kulturális kontextusok megfelelő skáláján, angol nyelven.
A tanuló tudásszintje megfelelő angol nyelven írásban és szóban történő szövegértésre és szövegalkotásra, képes a kommunikációs szándékok megértésére és kifejezésére, társadalmi és kulturális ismeretek alkalmazására. Felkészülés nélkül részt tud venni az ismert, az érdeklődési körének megfelelő vagy a mindennapi témákról folyó társalgásban.

Elsajátítandó tantárgyak:

Jelentkezési feltétel: alapfokú iskolai végzettséggel megszerzett anyanyelvi kompetenciák megléte
Megszerezhető képesítés: ECL alapfokú angol B1 komplex nyelvvizsga bizonyítvány
Tanfolyam helye: Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Keszthely
Tanfolyam időtartama: 5 hónap, 406 óra
Előadások gyakorisága: heti 5 alkalommal, napi 5 órában
Várható kezdési időpont: 2015. május hónap
Várható befejezés: 2015. szeptember hónap
Tanfolyami díj: 182.700 Ft és a képzési költséget, a tananyag árát és az első nyelvvizsga vizsgadíjat tartalmazza (100%-ban a Munkaügyi Központ fizeti)
Vizsga jellege: B1 komplex nyelvvizsga
Jelentkezni lehet: a Munkaügyi Központ helyi kirendeltségein

NÉMET NYELVTANFOLYAM B1 szintig

A képzés célja, hogy a tanuló elsajátítsa a német nyelvi kommunikáció küszöbszintű (KER B1) ismeretét, a Ja genau! tankönyv tananyaga segítségével. Alapvető gondolatok, érzések, hétköznapi, általános érdeklődésre számot tartó témák, tények szóban, valamint írásban történő megértésének, kifejezésének és értelmezésének képessége a társadalmi, kulturális kontextusok megfelelő skáláján, német nyelven.
A tanuló tudásszintje megfelelő német nyelven írásban és szóban történő szövegértésre és szövegalkotásra, képes a kommunikációs szándékok megértésére és kifejezésére, társadalmi és kulturális ismeretek alkalmazására. Felkészülés nélkül részt tud venni az ismert, az érdeklődési körének megfelelő vagy a mindennapi témákról folyó társalgásban

Elsajátítandó tantárgyak:

Megszerezhető képesítés: ECL alapfokú német B1 komplex nyelvvizsga bizonyítvány
Tanfolyam helye: Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Keszthely
Tanfolyam időtartama: 5 hónap, 406 óra
Előadások gyakorisága: heti 5 alkalommal, napi 5 órában
Várható kezdési időpont: 2015. május hónap
Várható befejezés: 2015. szeptember hónap
Vizsga jellege: B1 komplex nyelvvizsga
Jelentkezni lehet: a Munkaügyi Központ helyi kirendeltségein

A képzésekről részeletes információt a Bonus Nyelviskola Zalaegerszeg ügyfélszolgálatán (8900 Zalaegerszeg, Ady Endre út 31. I. emelet 12. iroda) lehet kérni telefonon (92/312-807; 30/718-2325) vagy személyesen Szabó Szilviától.

Kövess minket
Facebookon