Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Új tankönyv a Bonus Nyelviskolában: Total English

Iskolánk a 2011-es évtől kezdődően a Total English tankönyvcsaládból tartja általános angol nyelvtanfolyamait. A világhírű Longman kiadó vezető nyelviskolai kiadványa a korábban használt New Opportunitieshez képest jóval modernebb, vizsga- és beszédcentrikusabb kurzuskönyv, ami tökéletesen illeszkedik az Európai Nyelvi Tanács által meghatározott keretrendszerhez. A Total English árban a korábban megszokott New Opportunities szintjén van, de minden tankönyvhöz egy kiválóan használható DVD-t mellékelt a kiadó, ami még jobban segíti a nyelvtanulási folyamatot és sok hasznos kiegészítő feladattal látja el a jövőben hallgatóinkat. Az új tankönyvek és a hozzájuk tartozó kiegészítők (munkafüzet, audió cd) árai természetesen már honlapunkon is megtalálhatók.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel