Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Új akkreditált német nyelvi program a Bonus Nyelviskolában

Örömmel tájékoztatjuk hallgatóinkat, hogy a Bonus Nyelviskola legújabb, saját fejlesztésű német nyelvi programja a Felnőttképzési Akkreditációs Testület nyári döntésének értelmében érvényes programakkreditációt kapott még júliusban. Az 560 órás képzési program moduláris rendszerű, sokszínű oktatási koncepció megvalósítását teszi lehetővé és valamennyi államilag elismert nyelvvizsgára felkészítési lehetőséget nyújt. A modulrendszerben a megszokott 100 órás szintek mellett 30 órás tréningek is megtalálhatók, így ügyfeleink könnyebben tudnak választani pályázati projektjeikhez képzést iskolánk kínálatából. Az új akkreditáció azt jelenti, hogy a Bonus Nyelviskolában két német nyelvi program (egy-egy általános) kapta meg az állami minősítést, ami változatos, az ügyfeleink igényeihez maximálisan alkalmazkodó képzések megvalósítását teszi lehetővé. Az "Német nyelv" elnevezésű képzési programunk akkreditációs lajstromszáma PL-8202 és 2017. július 3.-ig érvényes.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel