Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Üdülési csekk elfogadása 2012-ben

A Bonus Nyelviskola az elmúlt években folyamatosan elfogadta tanfolyamain az üdülési csekkeket, de a kormány döntése nyomán ez a támogatási forma a jövő évtől kezdődően megszűnik a munkavállalók részére és helyét az úgynevezett SZÉP kártya veszi át. Azon hallgatóink, akik 2012-ben lejáró üdülési csekkel (ezeket még 2011-ben adták ki) szeretnék tanfolyami díjukat fizetni ezt a jövő évben is megtehetik. Azon munkavállalók akik a jövő évtől kezdődően üdülési csekk helyett SZÉP kártyát kapnak egyelőre nyelvoktatási célokra nem használhatják fel az így kapott munkahelyi támogatást. Iskolánk folyamatosan figyeli és keresi a lehetőséget, hogy SZÉP kártya elfogadóhellyé váljon és amint erre a törvényi keretek lehetőséget biztosítanak (azaz nyelvoktatásra is igénybe lehet venni a SZÉP kártyát) tanfolyamainkon elfogadjuk ezt a fajta fizetési eszközt.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel