Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megváltoztak az EURO nyelvvizsgák árai

A 2011-es évtől kezdődően megváltoztak az államilag és nemzetközileg is elismert EURO nyelvvizsgák díjai. Az angol és a német vizsgák árai általános nyelv esetén emelkedtek, míg az EURO PRO üzleti nyelvvizsga díja változatlan maradt. Az új árak már megtalálhatók honlapunkon. Fontos információ, hogy azon vizsgázók esetében akik korábban elhalasztották a vizsgájukat a vizsgadíj különbözetet meg kell fizetniük az EURO vizsgaközpont határozata értelmében. Megújult weblapunkon on-line is jelentkezhet az EURO vizsgák bármelyikére.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel