Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megújultak az EURO vizsgákkal kapcsolatos oldalaink

Teljesen megújultak az államilag és nemzetközileg is elismert EURO nyelvvizsgával kapcsolatos oldalaink honlapunkon. A népszerű vizsgarendszer után érdeklődők mostantól még bővebb és hasznosabb információkat találnak weblapunkon, ami nagyban segítheti a sikeres nyelvvizsgára történő felkészülést. A legnagyobb változás a különböző vizsgaszintek leírásában van, ahol az érdeklődők mindent megtudhatnak az alap-, közép- és felsőfokú nyelvvizsgán elvárt követelményekről, a vizsga menetrendjéről, valamint a szóbeli és az írásbeli nyelvvizsga részletes feladatairól, felépítéséről. Kérjük látogassa meg EURO nyelvvizsga oldalunkat és jelentkezzen akár on-line, akár személyesen a vizsgára a budapesti Bonus Nyelviskolában! Amennyiben felkészítő tanfolyamot keres az EURO nyelvvizsgára, akkor részletes információt az alábbi linken talál.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel