Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek az áprilisi második körös ECL bizonyítványok

Megérkeztek és iskolánkban személyesen átvehetők az áprilisi államilag elismert ECL nyelvvizsgák, úgynevezett második körös bizonyítványai. Mindez azt jelenti, hogy a sikeresen vizsgázók hétköznapokon nyitva tartási időben (hétfőtől-péntekig 8.00-20.00 óráig) befáradhatnak ügyfélszolgálatunkra (1052 Budapest, Károly krt. 12.) a dokumentumaikért. A vizsgák eredményességéről a jelöltek honlapunkon keresztül tájékozódhatnak a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével. Az államilag elismert ECL nyelvvizsgákról iskolánk weblapján teljes körű információ olvasható.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel