Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a szeptemberi EURO nyelvvizsga bizonyítványok

Megérkeztek és iskolánkban már személyesen átvehetők a szeptemberi államilag elismert EURO nyelvvizsga bizonyítványok. A dokumentumokat a személyi okmányok bemutatása ellenében tudjuk kiadni. Azon vizgyázók, akik még nem tájékozódtak a szeptemberi vizsgán elért eredményükről ezt honlapunkon megtehetik a vizsgaeredmények menüpontban. Részletes információkat az EURO nyelvvizsgákról az alábbi linken kaphatnak az érdeklődők.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel