Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a második körös áprilisi ECL bizonyítványok

Megérkeztek a Bonus Nyelviskolába az úgynevezett második körös ECL bizonyítványok az áprilisi nyelvvizsgáról. Mindez az jelenti, hogy már valamennyi sikeres vizsgát tevő hallgatónk átveheti a nemzetközi és az államilag elismert nyelvvizsgáját is iskolánkban. A papírokért személyesen kell bejönni a Bonus Nyelviskola Károly krt. 12. szám alatti központi irodájába. A vizsgázók az eredményüket az alábbi linken kérdezhetik le.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel