Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a júliusi EURO bizonyítványok

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola budapesti ügyfélszolgálatán személyesen is átvehetőek a júliusi államilag elismert EURO nyelvvizsgák bizonyítványai. A sikeres vizsgázók a személyi azonosságuk igazolása után vehetik át a dokumentumokat a 1075 Budapest, Károly krt 9. szám alatt. Az elért eredményekről a vizsgázók honlapunkon keresztül tájékozódhatnak a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével. Az államilag elismert EURO nyelvvizsgákról a Bonus Nyelviskola weboldalán teljes körű tájékoztató olvasható.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel