Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Gyakran ismételt kérdések ingyenes tanfolyamokkal kapcsolatban

A nagy érdeklődésre való tekintettel honlapunkon összeállítottuk a leggyakrabban ismételt kérdések listáját a januári indulással tervezett ingyenes nyelvtanfolyamokkal kapcsolatosan. Jelenleg iskolánk gőzerővel végzi a képzési igények felmérését, ami miatt minden érdeklődőtől azt kérjük, hogy töltse ki előregisztrációs űrlapunkat és első kézből értesíthessük a legfrissebb fejleményekről. Kérjük olvassák el az ingyenes tanfolyamok GYIK oldalt, ismerjék meg a Támop 2.1.2-es nyelvi és informatikai kompetenciák fejlesztése című pályázatot és regisztráljanak oldalunkon.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel