Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Akkreditált spanyol és francia programok

Az elmúlt hónapokban lejárt a Bonus Nyelviskola spanyol és francia nyelvi programjának akkreditációja. Iskolánk természetesen már beadta a megújításhoz szükséges pályázatot és képzési programot, aminek eredményeképpen mind a két nyelvi képzésünket ismételten akkreditált programmá nyilvánította a Felnőttképzési Akkreditáló Testület. Spanyol nyelvből PL-2566, míg franciából PL-2557 a program kódszáma. Mindez azt jelenti, hogy nyelvi képzéseinkken továbbra sem kell áfát fizetniük a hallgatóknak.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel