Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Újra ingyenes informatikai képzések a Bonusban

2018-01-18
2018-ban is folytatódik a nagy sikerű GINOP 6.1.2-15 Digitális szakadék csökkentése című Európai Uniós forrásból megvalósuló oktatási program. A Bonus Nyelviskola az év első hónapjában nyolc új képzést is indít Borsod-Abaúj-Zemplén és Zala megyében, mely során a jelentkezők ingyenesen vehetnek részt 35 órás informatikai tanfolyamon. Iskolánk honlapján az érdeklődők minden szükséges információt megtalálnak a projektben való részvétellel kapcsolatosan (a pontos kezdési időpontokat, időbeosztást és a helyszínt is), valamint jelezhetik jelentkezési szándékukat is.

A teljes körű információért kattintson ide
Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel