Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

TELC nyelvvizsga a Bonus Nyelviskolában

2019-07-17


Nagy örömmel jelenthetjük be, hogy a Bonus Nyelviskola – Országos Nyelviskola Hálózat a jövőben a nagy népszerűségnek örvendő TELC államilag elismert nyelvvizsgarendszer vizsgahelye lesz. Iskoláink közül Székesfehérváron és Pécsett szerezhető majd meg TELC vizsga. Honlapunkon rövidesen elindul a TELC vizsgákat részletesen bemutató oldalunk, melyen minden szükséges információ megtalálható lesz a vizsgára készülők számára.


Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel