Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Mik is azok a tanulási stílusok? És ezt miért jó, ha tudom?

1970-01-01Nyelvtanulás esetében különösen fontos tisztában lennünk azzal, hogyan tanulunk leghatékonyabban. Ezzel nem csak időt, energiát spórolunk, de motivációnkat is növeli, ha saját magunk érezzük a fejlődést. A legegyszerűbb modell szerint auditív (hallás utáni), vizuális (látás) és mozgásos tanulási stílusok léteznek, tehát már a nyelvtanulás kezdetekor érdemes megfigyelnünk, hogy úgy tanulunk hatékonyabban, ha látjuk is leírva az adott szót (vizuális), ha többször le is írjuk azt magunknak (mozgásos) vagy ha hallás után jegyezzük meg leggyorsabban (auditív). Fontos még kitapasztalnunk azt is, hogy csendben, egyedül haladunk gyorsabban, vagy segít az, ha közösen tanulunk valamelyik csoporttársunkkal, barátunkkal. Így biztosan élmény lesz a tanulás.


Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel