Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Keress rá kedvenc számod dalszövegére

1970-01-01Egy nagyon egyszerű trükk, mégis talán az egyik leghasznosabb formája a nyelvtanulás támogatásának. Ha rákeresünk interneten a kedvenc dalunk szövegére, és hallgatás közben követjük azt, nem csak a dallam, hanem a helyes kiejtés és nagyon hasznos szerkezetek, fordulatok, szavak is beépülnek. Így amikor más szövegkörnyezetben találkozunk a szóval, kifejezéssel, rögtön emlékezni fogunk kedvenc dalunkra, és tudni fogjuk a jelentését.


Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel