Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Ingyenes képzések vállalatok részére EU forrásból!

2018-02-16 Megjelentek a régóta várt GINOP 6.1.5 és 6.1.7 – „Munkahelyi képzések támogatása” című pályázatok mind a kkv-k, mind pedig a nagyvállalatok számára. A Bonus Nyelviskola – Országos Nyelviskola Hálózat és Oktatási Központ nagy tapasztalattal rendelkezik EU forrásból megvalósuló képzések megvalósításában. Amennyiben az Ön vállalkozása a Közép-Magyarországi Régión (Budapest és Pest megye) kívül működik, úgy 3-50 millió Forintos összeget nyerhet munkatársai képzésére. A pályázat 100%-os intenzitással támogatott vissza nem térintendő támogatást biztosít, melyet munkatársai szakmai, nyelvi és informatikai képzésére fordíthat. 20 éve működő iskolánk a pályázatírásban és a képzések megvalósításában is teljes körű segítséget nyújt a pályázók részére.

Bővebb információ és ajánlatkérésKövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel