Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

A nyelvtanulás boldoggá tesz

2018-02-01 Mindannyiunk számára a boldogság elérése a cél. A jó hír, hogy a nyelvtanulás segítségedre lehet, hogy felpörgesd a hangulatod!
A Dalai Láma szerint a boldogságot nem készen kapjuk, tetteinkből fakad. Tehát a boldogságért meg kell dolgoznunk. Az egyik módja lehet az élethosszig tartó tanulás. Tanulmányok szerint új dolgok megismerése hozzájárulhat ahhoz, hogy jobban érezd magad. A felnőttkori tanulás növeli az önbizalmad, a teljesítményed, az elégedettségedet az élet többi területén és a képességedet, hogy megküzdj a problémákkal. Új szavak tanulásával a jutalmazó központját aktiválod az agyadnak, amely terület aktíválódik, szex, szerencsejáték vagy csokievés közben is. A nyelvtanulástól nem csak, hogy jobban érzed majd magad, de kevésbé kockázatos, mint a szerencsjáték. Tanulj nyelveket!Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel